Wólka Abramowicka, ul. Kwiatów Polskich 5

Tacki kartonowe

Popularne dawniej opakowania wykonane z plastiku odchodzą dziś do lamusa. W trosce o środowisko powstał trend, w którym liczy się innowacyjne i co ważniejsze ekologiczne rozwiązanie, jakim są tacki kartonowe, które w zakresie opakowań cieszą się coraz większym zainteresowaniem firm z wielu branży. Swoją rosnącą popularność zawdzięczają wysokiej wytrzymałości przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej wagi, co jest znacznym ułatwieniem jeśli chodzi o transport zapakowanych w ten sposób produktów. Chętnie stosowane są do pakowania owoców i warzyw, które łatwo uszkodzić. Tacki kartonowe wyprodukowane przez naszą firmę mogą służyć do pakowania ręcznego np. przy użyciu folii PVC, a także z powodzeniem można wykorzystać je w przypadku pakowania mechanicznego. 

Jeśli kartonowe tacki kojarzą się nudnym bezpłciowym opakowaniem produktu, chętnie to zmienimy. Na życzenie Klienta wykonujemy projekt i indywidualne nadruki logo, sloganów reklamowych lub innych grafik. 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij